HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

EKZ PROJE DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. A.Ş. sonsuz enerji kaynağı ve yaşam sebebimiz olan güneşten elektrik üretmek isteyen yatırımcılara anahtar teslim kurulum yapan ve işletme sürecinde yol arkadaşı olarak faaliyet gösteren bir mühendislik şirketidir.

Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği bölümünden 1997 senesinde mezun olan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Ekiz, 2012 öncesinde yurtdışında güneş enerji santralleri proje geliştirme süreçlerinde bulunmuş olup ardından Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği yürürlüğe girdiği 2012 yılından bu yana da ülkemizde 200’e yakın proje geliştirme, uygulama, işletme ve danışmanlık konularında faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin ve dünyanın önümüzdeki dönemde enerji arzında çok önemli bir yere gelecek olan güneşten elektrik üretimi, kamu otoritesinin de vermekte olduğu ve de artarak vereceği katkı ile olması gereken noktaya hızla gelmektedir. Müşterimizin gücüne güç katmak varolma sebebimizdir.

MİSYONUMUZ

Çevreyle dost, kaynağı sınırsız olan enerji türünü yaşamın her alanına yaymak, Enerji üretimini, tüketim gibi insanların günlük yaşamının bir parçası halinde yönetilmesini sağlayacak ekonomik maliyet, yüksek kaliteli servis sunan bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi iş ortağı olarak görür müşterilerimizin menfaatleri, başarısı ve kazanımları şirketimizin temel başarı faktörü olarak kabul ederiz. Sadece hizmet verdiğimiz sürece değil, tüm yaşam döngümüz süresince müşterilerinin başarısı ve memnuniyeti en büyük ve önemli kazancımızdır.